Kotva
ŠKOLA NABÍZÍ

Střední škola elektrotechniky a strojírenství nabízí zájemcům o studium výběr z mnoha oborů - maturitních i učebních. Uchazeči si mohou vybrat z 13 oborů elektrotechnického, strojírenského i ekonomického zaměření. Přijďte se podívat ve Dnech otevřených dveří k nám do školy a vybrat si ze široké nabídky maturitních i učebních oborů. 

  

 

 

 

 
 
Šablony

 

 

Od 1.9.2017 do 31.8.2019 je SŠES realizátorem projektu s názvem: „Zvyšování kvality vzdělávání na SŠES Praha“,reg.č.CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_ 042/0005226 v rámci Výzvy č. 02_16_042 - Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro SŠ a VOŠ I, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

 

Informace o projektu (Velikost: 374.2 kB)

 
 
Stipendium pro žáky školy
 
 
Virtuální prohlídka školy

 
 
Schránka důvěry
 
 
Kalendář akcí
Jsou letní prázdniny
Počítadlo
Online:
26

Dnes:
95

Posledních 7 dní:
25185

Posledních 30 dní:
92432

Celkem:
655388

Mapa webu
A
A
A

Návštěva radního pro oblast školství, sportu, vědy a podpory podnikání MHMP

Vloženo: 21.5.2019 | Autor: vera.lencova | Zobrazeno: 3944x
V pátek dne 17. května 2019 navštívil naši školu radní pro oblast školství, sportu, vědy a podpory podnikání pan PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. Pan radní společně s paní ředitelkou Ing. Bc. Simonou Nesvadbovou, Ph.D. a jejími zástupci debatoval o významných tématech týkajících se další koncepce rozvoje Střední školy elektrotechniky a strojírenství, střednědobých a dlouhodobých plánech školy a jejích projektech a také o pravděpodobném dalším vývoji studijních oborů na naší škole. Více informací se dočtete v celém článku.

Vedení školy pana radního také seznámilo s dalšími aktivitami, ke kterým patří hlavně spolupráce se zaměstnavateli a snaha o maximální propojení teorie s praxí při výuce, modernizace výuky a vybavení školy a také o spolupráci s dalším subjekty, kterými jsou především základní a vysoké školy. Za přítomnosti výchovného poradce pana Mgr. Pavla Reumanna byly diskutovány nejčastější výchovné problémy, se kterými se žáci při studiu na naší škole potýkají, přičemž byl pan radní podrobně seznámen s činností školního preventivního týmu, jehož hlavním cílem je úspěšně řešit tyto nastalé situace tak, aby bylo vždy jednáno zejména v souladu s cíli a zájmy vzdělávání žáků a snahou školy vedoucí k úspěšnému dokončení studia těchto žáků na naší škole. Ke konci návštěvy absolvoval pan radní prohlídku učeben pro odborný výcvik našich elektrooborů.  Paní ředitelka poděkovala panu radnímu Šimralovi za návštěvu školy se slovy, že bude velmi potěšena, pokud nás v budoucnu opět navštíví.