Submenu
 
 
Aktuality
Informace Aktuality jsou prázdné!
 
 
Kalendář akcí
Anketa
Jak na vás působí nový web?
Čistě
Moderně
Přehledně
Standardně
Celkem hlasovalo: 1018
 
 
Virtuální prohlídka školy

 
 
 
 
 
 

Termíny podzimní ústní a praktické části MZ - AKTUALIZOVÁNO !!

Vloženo: 1.9.2017 | Autor: vera.lencova | Zobrazeno: 355x
Rozpis termínů ústních i praktických MZ konaných v podzimním termínu je k nahlédnutí po otevření celého článku. Nově je přidán jmenovitý seznam žáků s časovými rozpisy ústních zkoušek.

ČASOVÝ HARMONOGRAM ÚSTNÍCH MATURITNÍCH ZKOUŠEK - ZÁŘÍ 2017 

Střední škola elektrotechniky a strojírenství, Praha 10, Jesenická 1

 

Třída: PD4 - PD 4 (rok nástupu 2013)

Termín: středa 13. 9. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Dagmar Tišerová

Místopředseda: RNDr. Marie Jaroušková

Třídní: Ing. Iveta Tvrdková-Karmazínová

Místnost: ZV - Zasedačka velká

  

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Železniční doprava     Jaroslava Kučerová / Bc. Marek Gabriely /

 

Dominik Kočovský

8:00

8:15

 

 

Jakub Myslivec

8:15

8:30

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Olga Šramelová / Mgr. Miloslava Sobotková /

 

Jan Kotaška

8:20

8:45

 

 

Dominik Kočovský

8:45

9:05

 

 

Jakub Myslivec

9:05

9:25

 

pr.- Železniční přeprava     Jaroslav Veselý / Bc. Marek Gabriely /

 

Dominik Kočovský

9:35

9:50

 

 

Jakub Myslivec

9:55

10:10

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Vladislava Štanderová / Mgr. Helena Růžičková /

 

Dominik Kočovský

10:20

10:40

 

 

Jakub Myslivec

10:40

11:00

 

  

Třída: FS4 - FS 4 (rok nástupu 2013)

Třída: *FS4 - FS 4 (rok nástupu 2012) kom. FS4

Třída: ***FS4 - FS4 (rok nástupu 2009) kom. FS4

Termín: pondělí 11. 9. 2017 dopoledne

Předseda: PaedDr. Zuzana Dologhová

Místopředseda: RNDr. Marie Jaroušková

Třídní: Mgr. Helena Růžičková

Místnost: ZV - Zasedačka velká

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Helena Růžičková / Ing. Petra Pethö /

 

Monika Černá (FS4)

8:00

8:20

 

 

Veronika Mačejovská (FS4)

8:20

8:40

 

 

Nikola Pokorná (*FS4)

8:40

9:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Olga Šramelová / Mgr. Miloslava Sobotková /

 

Jan Enökl (***FS4)

8:55

9:15

 

pr.- Peněžní provoz     Ing. Daniela Duchoňová / Ing. Miroslav Skácel /

 

Barbora Standerová (FS4)

9:15

9:30

 

 

Jan Enökl (***FS4)

9:45

10:00

 

  

Třída: ML4 - ML 4 (rok nástupu 2013)

Termín: pátek 15. 9. 2017 dopoledne

Předseda: PaedDr. Monika Prosková

Místopředseda: RNDr. Marie Jaroušková

Třídní: Mgr. Miloslava Sobotková

Místnost: ZV - Zasedačka velká

  

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Automatizace obráběcích strojů     Mgr. Jaroslav Volenec / Ing. Lucie Franková, Bc. /

 

Patrik Valenta (ML4)

8:00

8:15

 

 

Uchtivan Uchťakov (ML4)

8:15

8:30

 

 

Daniel Jiříček (ML4)

8:30

8:45

 

pr.- Technologie     Mgr. Jaroslav Volenec / Ing. Dana Budaiová /

 

Patrik Valenta (ML4)

8:45

9:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Miloslava Sobotková / Mgr. Olga Šramelová /

 

Daniel Alfery (ML4)

8:55

9:15

 

 

Daniel Jiříček (ML4)

9:15

9:35

 

 

Patrik Valenta (ML4)

9:35

9:55

 

 

Marek Difko (ML4)

9:55

10:15

 

sp.- Anglický jazyk     PhDr. Věra Medňanská / Mgr. Helena Růžičková /

 

Jakub Jarzebczyk (ML4)

10:10

10:30

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Helena Růžičková / PhDr. Věra Medňanská /

 

Patrik Valenta (ML4)

10:30

10:50

 

  

Třída: TE4 - TE 4 (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 14. 9. 2017 dopoledne

Předseda: Ing. Zuzana Cimlerová

Místopředseda: RNDr. Marie Jaroušková

Třídní: Ing. Daša Kouřilová, Bc.

Místnost: ZV - Zasedačka velká

  

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Ivana Janotová / Mgr. Miloslava Sobotková /

 

Martin Nedvěd (TE4)

8:00

8:20

 

pr.- Sdělovací a zabezpečovací elektronické systémy     Ing. Martin Mikušiak, Bc. / PaedDr. Michal Šíba /

 

Jan Chalupa (TE4)

8:20

8:35

 

 

Jan Kalousek (TE4)

8:35

8:50

 

 

Martin Nedvěd (TE4)

8:50

9:05

 

 

Lukáš Měřička (TE4)

9:05

9:20

 

pr.- Elektronika a Datové sítě     PaedDr. Michal Šíba / Ing. Martin Mikušiak, Bc. /

 

Martin Nedvěd (TE4)

9:35

9:50

 

 

Třída PD4: praktická zkouška - 7. 9. 2017 v 8.00 hodin učebna B001 Dubečská

Třída TE4: praktická zkouška - 12. 9. 2017 v 7.00 hodin v Jesenické

Třída ML4: praktická zkouška - 11. - 12. 9. 2017 v 8.00 hodin učebna DK4 Dubečská